Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Filipa Pauliny

NOWE JUTRO Z POWER-EM

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje, o możliwości wzięcia udziału w projekcie „NOWE JUTRO Z  POWER-EM -PROGRAM ZWIĘKSZANIA  AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ MAŁOPOLSKICH NEET’S!” realizowanym przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Społeczno - Ekonomicznego w  Małopolsce.

Czytaj więcej...

"Łamiemy bariery"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje o możliwości udziału w projekcie "Łamiemy bariery", realizowanym przez Spółdzielnię Socjalną SerwiS z Tarnowa.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej


            Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach w związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej w 2019 roku

zaprasza

organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz.688 z późn. zm.) do zgłaszania osób do udziału w pracach komisji konkursowej, które zostaną powołane do oceny złożonych ofert w ramach ogłoszonych konkursów ofert.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.