Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Filipa Pauliny

Posiłek w szkole i w domu na terenie Gminy Klucze w 2020 roku

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach,

na podstawie Pełnomocnictwa OR.0052.37.2019 z dnia 14 listopada  2019 r.  udzielonego  przez Wójta Gminy Klucze, w związku z art. 25 ust. 1 i 5 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2019 r., poz. 1507, z późn.zm.) oraz z art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688, z późn.zm.).

ogłasza

otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie realizacji zadania publicznego w 2020 r. z zakresu pomocy społecznej pn.:

„Posiłek w szkole i w domu na terenie Gminy Klucze w 2020 roku”,

Czytaj więcej...

Projekt - POWER do zmian!

Fundacja Efekt Motyla mająca siedzibę w Kielcach przy ul. Karola Szymanowskiego 3/58, informuje Instytucje Pomocy Społecznej działające na obszarze realizacji projektu POWER do zmian! współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej o prowadzeniu rekrutacji uczestników projektu do wspomnianego wcześniej projektu.

Fundacja Efekt Motyla daje możliwość skorzystania ze wsparcia byłym uczestnikom/uczestniczkom projektów z zakresu włączenia społecznego realizowanych w ramach CT9 w RPO (o ile wpisują się w Grupę Docelową projektu.

Więcej na temat projektu:

http://fundacjaefektmotyla.pl/projekt-power-do-zmian/

Czytaj więcej...

"Niebieski tydzień" w Gminie Klucze

Zaprasza mieszkańców Gminy Klucze na
„NIEBIESKI TYDZIEŃ W GMINIE KLUCZE"

NIE BÓJ SIĘ POMOCY!
„Niebieski tydzień w gminie klucze" to kampania społeczna pod patronatem Wójta Gminy Klucze skierowana do osób doznających przemocy w rodzinie, stosujących przemoc w rodzinie oraz świadków przemocy.

Czytaj więcej...

AKCJA ZIMA 2019- 2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach apeluje: „Nie bądź obojętny, reaguj!”

Mając na uwadze, zbliżający się okres zimowy szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, bezdomnych i niepełnosprawnych, prosimy bądź uważny na występowanie zagrożeń dla życia i zdrowia mieszkańców naszej Gminy.

Widząc osoby bezdomne poinformuj je, że na terenie Gminy Klucze funkcjonuje Schronisko „Dom Nadziei”, które oferuje całodobowe schronienie, wyżywienie, a także pomoc specjalistyczną. Schronisko funkcjonuje w Kluczach na ul. Bolesławskiej 23.

 

TELEFONY ALARMOWE:

Nr alarmowy 112

Komisariat Policji w Kluczach tel. 32 649 44 00

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach   tel. 32 642 84 67

Schronisko „Dom Nadziei” tel. 32 647 10 15

Czytaj więcej...

Zapraszamy na debatę społeczną

28 października w Domu Kultury w Kluczach odbędzie się debata pod hasłem BEZPIECZEŃSTWO W TURYSTYCE NA TERENIE PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ, organizowana m.in. przez Komisariat Policji w Kluczach. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.