Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Jagody Urbana

Wsparcie na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych

222701165Nowo powstałe Stowarzyszenia Animo działające na rzecz osób doświadczających zaburzeń lękowych takich jak nerwica, ataki paniki, wszelkie fobie jak agorafobia czy fobia społeczna, uruchomiło telefon wsparcia dla osób nimi dotkniętych.

Telefon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 18:00 – 22:00, a rozmowy prowadzą psycholożki i psycholodzy, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby rzetelnie wesprzeć, wysłuchać, poinformować i doradzać osobom doświadczającym lęku. Telefon prowadzą profesjonaliści.

 

Czytaj więcej...

Oferta - Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu SENIOR+

 Loga fundusze unijne

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach ogłasza nabór na stanowisko opiekun/instruktor terapii zajęciowej w Domu Seniora+ Pustynna Oaza w Chechle ul. Leśna 1

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach projektu nr : RPMP.09.02.03-12-0481/19  pn. „Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu SENIOR+”

Czytaj więcej...

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KLUCZACH REALIZUJE PROJEKT POD NAZWĄ „ZAPEWNIENIE FUNKCJONOWANIA DZIENNEGO DOMU SENIOR +”

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW GMINY KLUCZE DO UDZIAŁU

W PROJEKCIE

„Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu Senior +” w Chechle

Realizowanego w ramach Poddziałania 9.2.3 Usługi opiekuńcze oraz interwencja kryzysowa – SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 przez Gminę Klucze – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków krajowych z budżetu państwa

 

Czytaj więcej...

POMOC OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W ZATRUDNIENIU

 stowarzyszenie klucz

POMOC OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM
W ZATRUDNIENIU

 

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego  ,,KLUCZ’’

realizując zadania zlecone PFRON oferuje wsparcie osobom niepełnosprawnym, posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne)
i pozostającym bez zatrudnienia, w podjęciu pracy.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.