Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Romana Klaudyny

"Niebieski tydzień" w Gminie Klucze

Zaprasza mieszkańców Gminy Klucze na
„NIEBIESKI TYDZIEŃ W GMINIE KLUCZE"

NIE BÓJ SIĘ POMOCY!
„Niebieski tydzień w gminie klucze" to kampania społeczna pod patronatem Wójta Gminy Klucze skierowana do osób doznających przemocy w rodzinie, stosujących przemoc w rodzinie oraz świadków przemocy.

Czytaj więcej: "Niebieski tydzień" w Gminie Klucze

AKCJA ZIMA 2019- 2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach apeluje: „Nie bądź obojętny, reaguj!”

Mając na uwadze, zbliżający się okres zimowy szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, bezdomnych i niepełnosprawnych, prosimy bądź uważny na występowanie zagrożeń dla życia i zdrowia mieszkańców naszej Gminy.

Widząc osoby bezdomne poinformuj je, że na terenie Gminy Klucze funkcjonuje Schronisko „Dom Nadziei”, które oferuje całodobowe schronienie, wyżywienie, a także pomoc specjalistyczną. Schronisko funkcjonuje w Kluczach na ul. Bolesławskiej 23.

 

TELEFONY ALARMOWE:

Nr alarmowy 112

Komisariat Policji w Kluczach tel. 32 649 44 00

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach   tel. 32 642 84 67

Schronisko „Dom Nadziei” tel. 32 647 10 15

Czytaj więcej: AKCJA ZIMA 2019- 2020

Zapraszamy na debatę społeczną

28 października w Domu Kultury w Kluczach odbędzie się debata pod hasłem BEZPIECZEŃSTWO W TURYSTYCE NA TERENIE PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ, organizowana m.in. przez Komisariat Policji w Kluczach. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Czytaj więcej: Zapraszamy na debatę społeczną

NOWE JUTRO Z POWER-EM

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje, o możliwości wzięcia udziału w projekcie „NOWE JUTRO Z  POWER-EM -PROGRAM ZWIĘKSZANIA  AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ MAŁOPOLSKICH NEET’S!” realizowanym przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Społeczno - Ekonomicznego w  Małopolsce.

Czytaj więcej: NOWE JUTRO Z  POWER-EM

"Łamiemy bariery"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje o możliwości udziału w projekcie "Łamiemy bariery", realizowanym przez Spółdzielnię Socjalną SerwiS z Tarnowa.

Czytaj więcej: "Łamiemy bariery"

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.