Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO 

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Chrześcijańskie stowarzyszenie Dobroczynne w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn.zm.)

 

W dniu 20 listopada 2015 r. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach wpłynęła oferta złożona przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej wynikających z rozeznanych potrzeb gminy, w tym tworzenie i realizacja programów osłonowych p.n. „Obsługa wydawnictwa żywności w gminie Klucze przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne”.

Zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na stronie internetowej www.ops.gmina-klucze.pl.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.), każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty. Uwagi można zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w pok. nr 9, drogą elektroniczną na adres e-mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz listownie na adres:

Ośrodek Pomocy Społecznej, 32-310 Klucze, ul. Zawierciańska 12

- do dnia 27 listopada 2015 r.  (decyduje data wpływu do Ośrodka).

 

Formularz z uwagami pobierz
Oferta realizacji zadania publicznego pobierz

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.