Dziś są imieniny: Alfreda Izydora

UWAGA KONKURS "PRZECIW PRZEMOCY"
12-05-2015

Szanowni Państwo!

Przypominamy o zbliżającym się terminie zakończenia naboru wniosków do VI Małopolskiego Konkursu "Przeciw Przemocy".
Zachęcamy do udziału!

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie po raz szósty ogłasza Małopolski Konkurs „Przeciw przemocy” na najlepsze działania prowadzone na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie przez jednostki administracji samorządowej na szczeblu gminnym i powiatowym oraz organizacje pozarządowe.

Celem Małopolskiego Konkursu „Przeciw Przemocy” jest promocja działań prowadzonych na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie województwa małopolskiego. Jego założeniem jest wyłonienie najlepszego działania prowadzonego w tym obszarze.

Po raz pierwszy w tym roku do udziału w konkursie, poza gminami i powiatami,  zapraszamy również organizacje pozarządowe!

W konkursie zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach:

I kategoria na najlepsze działanie samorządów powiatowego i/lub gminnego „Najlepsze działanie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie”
    II kategoria na najlepsze działanie organizacji pozarządowych „Najlepsze działanie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie”

Zgłoszenia do konkursu należy składać w wersji elektronicznej
oraz papierowej na adres ROPS, ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków –  w terminie do dnia 18 maja 2015 r. do godziny 12:00.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników wraz z rozdaniem nagród odbędzie się do 30 września 2015 roku.
O dokładnym terminie i miejscu spotkania laureaci zostaną powiadomieni w przesłanych zaproszeniach.

Informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej
www.rops.krakow.pl
W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z
Panią Justyną Mańką: tel. 12 422 06 36 wew. 21;
tel. kom.: 698 672 624;