Dziś są imieniny: Alfreda Izydora

STRATEGIA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH
21-1-2016

Wójt Gminy Klucze zaprasza mieszkańców do dzielenia się pomysłami dotyczącymi

rozwiązań spraw społecznych. Z nowym rokiem ruszają w Gminie prace nad „Strategią

Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2016-2020”. Mieszkańcy mają możliwość

wskazać ważne problemy społeczne i pomysły na ich rozwiązanie do 20 lutego 2016 roku.

Więcej informacji na stronie Gminy: zobacz

w zakładkach:

„Masz pomysł jak rozwiązać problem społeczny? Zgłoś go!”

„Problemy społeczne i propozycje ich rozwiązania – zapraszamy do wypełnienia ankiety”

WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT
30-12-2015

Wyniki otwartego konkursu ofert

"Wyniki konkursu ofert-Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżązobacz

"Wyniki konkursu ofert-Placówka Wsparcia Dziennego" zobacz

"Wyniki konkursu ofert-Dożywianie osób dorosłych i ich rodzin z terenu Gminy Klucze" zobacz

GRUDZIEŃ 2015

OTWARTY KONKURS OFERT
"Placówka Wsparcia Dziennego na terenie gminy Klucze"

Do pobrania:
Konkurs_ofert Placówka Wsparcia Dziennego na 2016.
 pobierz

OTWARTY KONKURS OFERT
"Konkurs ofert-OWOSIM-na 2016 r."

Do pobrania:
Konkurs ofert OWOSIM na 2016 r.
 pobierz

OTWARTY KONKURS OFERT
„Dożywianie osób dorosłych i ich rodzin z terenu Gminy Klucze”.

Konkurs ofert Dożywianie na 2016
r. pobierz

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PRACACH KOMISJI KONKURSOWEJ

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach w związku z ogłoszeniem otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej w 2016 roku zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.) do zgłaszania osób do udziału w pracach komisji konkursowej, które zostaną powołane do oceny złożonych ofert w ramach ogłoszonych konkursów ofert.

LISTOPAD 2015

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Chrześcijańskie stowarzyszenie Dobroczynne w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn.zm.)

"OŚRODEK POMOCY DLA OSÓB POKRZYWDZONYCH PRZESTĘPSTWEM FILIA W KLUCZACH - BEZPŁATNA POMOC SPECJALISTYCZNA"

Od 2009 roku Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS
realizuje współfinansowane z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej
projekty mające na celu prowadzenie Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem.

PAŹDZIERNIK 2015

PRZYJACIELE DUŻYCH RODZIN W KRAKOWIE

Już niebawem Kraków zamieni się w stolicę dużych rodzin. Kongres Karty Dużej Rodziny to debaty, wymiana doświadczeń ale także liczne atrakcje dla dzieci. Zapraszamy już 12 października do Opery Krakowskiej!

MAJ 2015

UWAGA KONKURS "PRZECIW PRZEMOCY"

12-05-2015

PILNE- PIERWSZY DZWONEK
PROGRAM "PIERWSZY DZWONEK"
11-05-2015

LUTY 2014

NOWY PROJEKT
12-02-2015

Od 2009 roku Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS

DYŻUR SPECJALISTÓW
12-02-2015

W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”,
w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kluczach w dniach 23-27 luty 2015r.
będą pełnili dyżury specjaliści.

STYCZEŃ 2014

ZMIANY W ZASADACH PRZYZNAWANIA KART DUŻEJ RODZINY
1-01-2015

Uwaga! Od 1 stycznia 2015 r. nowe zasady przyznawania Kart Dużej Rodziny.