Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

IV ZJAZD KONWENTU CENTRÓW I KLUBÓW INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
6-11-2014

Zjazd Konwentu Centrów i Klubów Integracji Społecznej odbył w Kluczach, w woj. małopolskim w dniach 27-28.10.2014 r. Organizatorem spotkania było Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne z Klucz oraz Instytut Rozwoju Służb Społecznych z Warszawy pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. 

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zobacz

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.