Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.
21-10-2014

Coraz większe możliwości otwierają się przed posiadaczami Kart Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny wydawana jest bezpłatnie, każdej osobie zgłoszonej we wniosku. O przyznanie Karty może starać się każda rodzina 3+. Karta jest przyznawana niezależnie od przychodu rodziny. Rodzice mogą korzystać z Karty dożywotnio, zaś dzieci otrzymują ją do ukończenia 18 roku życia, w przypadku osób kontynuujących naukę - do 25 lat. Osobom niepełnosprawnym karta wydawana jest na czas obowiązywania orzeczenia o niepełnosprawności.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny jest rozmiaru karty płatniczej i uprawnia do zniżek, które oferowane są zarówno przez instytucje państwowe, jak i firmy prywatne. Miejsca, w których przysługują zniżki oznaczone są specjalnym znakiem "Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny". By skorzystać z zniżek, wystarczy okazać Kartę. Każdy posiadacz Karty może z niej korzystać w dowolnym czasie, nie trzeba być całą rodziną w jednym miejscu.

Kontakt:
Ewelina Skubis
Parter, pokój nr 2
Tel. 32 6428467, wew. 32
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lista miejsc partnerskich programu Karta Dużej Rodziny oraz wysokość zniżek dostępna jest na rodzina.gov.pl

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.