Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

NOWE ZNIŻKI W RAMACH KARTY DUŻEJ RODZINY
27-08-2014

Informujemy, że Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podpisało kolejne umowy z partnerami programu dla rodzin wielodzietnych. Posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli korzystać z nowych  zniżek między innymi na usługi telekomunikacyjne, książki, kino usługi medyczne i bankowe.

Realizatorem programu na terenie Gminy Klucze jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach ul. Zawierciańska 12.

Więcej informacji na temat Polityki rodzinnej zobacz
Co oferuje Karta Dużej Rodziny zobacz

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.