Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

BEZPŁATNY NABÓR NA SZKOLENIA:
2-07-2014

Ośrodek Pomocy Społecznej pragnie poinformować, że CENTRUM NAUKI I BIZNESU „ŻAK” prowadzi bezpłatny nabór na kierunki:

- OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

- OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA

- REJESTRATORKA MEDYCZNA

- OPIEKUN MEDYCZNY

- TERAPEUTA DO SPRAW UZALEŻNIEŃ

Edukacja kończy się egzaminem państwowym z kwalifikacji w danym zawodzie. Rekrutacja trwa do października. Warunkiem rozpoczęcia nauki jest posiadanie średniego wykształcenia. Natomiast osoby, które nie posiadają świadectwa ukończenia szkoły średniej, mogą je zdobyć rozpoczynając naukę w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

pobierz

pobierz

pobierz

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.