Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

KARTA DUŻEJ RODZINY - WŁĄCZ SIĘ!!!
2-07-2014

27 maja 2014 r. rząd przyjął program „Karta Dużej Rodziny”, którego celem jest obniżenie kosztów codziennego życia, ułatwienie rodzinom wielodzietnym dostępu do instytucji kultury i upowszechnienie aktywnych form spędzania czasu.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości.
Warunkiem udziału w programie jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.
Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny.

Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji. Partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują grupę lojalnych klientów. Karta Dużej Rodziny to także ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie. 

Karta Dużej Rodziny oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień. Jej posiadacze będą mieli możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni. Przystępując do programu zyskują prawo do posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny”.

Jak dołączyć do programu? Pobierz formularz dla firm. Wypełnij go, wyślij i podpisz umowę. Dołączenie do Programu jest bezpłatne.

Partnerzy mogą posługiwać się logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych
i promocyjnych. Lista firm, które włączyły się do Programu jest dostępna na stronie rodzina.gov.pl.

Więcej informacji w znajdziesz w załączonym informatorze.


Pliki do pobrania:
- Informator dla firm pobierz
- Formularz zgłoszeniowy pobierz 
- Wzór umowy pobierz

Aktualne zniżki oferowane w ramach Kart Dużej Rodziny zobacz

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.