Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ PARTNERSTWO KLUCZE" DNIA 23.05.2014 r.
9-05-2014

Szanowni Państwo
Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej- Liderem Partnerstwa Klucze serdecznie zapraszają, w dniu 23 maja 2014 roku, na konferencję upowszechniającą wyniki projektu "Modelowy system integracji społecznej".  Spotkanie poświęcone będzie tematyce współpracy pomiędzy instytucjami  pomocy społecznej, rynku pracy oraz organizacjami pozarządowymi.

Zapraszam serdecznie
Ryszard Kamionka
Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach

Więcej informacji w załączeniu:

Program Konferencji                        pobierz
Zaproszenie na Konferencję             pobierz
Zaproszenie na Targo Wolontariatu   pobierz

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.