Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „Z KOMPUTEREM NA TY - KURSU ECDL
WŚRÓD MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO"

5-05-2014


„Z komputerem na TY – kursy ECDL podnoszące kwalifikacje, wiedzę i umiejętności obsługi komputera
wśród mieszkańców województwa małopolskiego” .
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.. Celem głównym projektu jest nabycie lub podniesienie kompetencji i umiejętności w obszarach ICT na poziomie ECDL Start. Udział w projekcie jest bezpłatny. Uczestnicy  będą mieli możliwość ubiegania się o zwrot kosztów dojazdów jeśli zajęcia będą odbywały się w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania.  Liczebność grupy to min.10 osób aby zajęcia mogły odbyć się w danej miejscowości lub jej pobliżu. Obecnie są rekrutowane osoby bezrobotne oraz niepełnosprawne.
Do pobrania ulotka pobierz
plakat pobierz

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.