Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Roberta Eleonory

KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

Dopasuj rozmiar czcionki

Klub Integracji Społecznej, funkcjonujący w ramach Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach, rozpoczął swoją działalność w grudniu 2006 roku.

Pracą KIS koordynuje Pani Edyta Krowicka. 

Zadaniem Klubu jest przede wszystkim wspieranie osób bezrobotnych z terenu Gminy Klucze, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej. Formuła Klubu ma umożliwić wzrost aktywności życiowej, wyzwolenie się z bierności i uzyskanie narzędzi do samodzielnego radzenia sobie z trudnościami, na jakie napotykają osoby długotrwale bezrobotne.

 

Klub Integracji Społecznej
ul. Zawierciańska 12
32-310 Klucze
tel. 32 642 84 67 lub 32 642 94 01 wew. 52

Pracownicy:
EDYTA KROWICKA
Specjalista reintegracji zawodowej

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.