Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Michala Makarego
Dopasuj rozmiar czcionki

„HOLOWNIK” to projekt realizowany w latach 2011 – 2013 przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Jego celem było wyposażenie pracowników instytucji rynku pracy oraz instytucji integracji i pomocy społecznej w nowe skuteczne narzędzie aktywizacji zawodowej osób pozostających poza rynkiem pracy – metodę pracy trenera zatrudnienia wspieranego (TZW).

Innowacyjność metody polega na zastosowaniu jej do pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach pilotażowo wdrażał metodę TZW poprzez udzielanie tym właśnie osobom indywidualnego i grupowego wsparcia coachingowego. Metoda trenera zatrudnienia wspieranego jest bardzo skuteczna, przynosi trwały efekt dzięki indywidualnej pracy z klientem, bazującej na wzmocnieniu potencjału osoby oraz niwelowaniu jej ograniczeń.

Więcej informacji na stronie www.holownik.wup-krakow.pl/node/35

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.