Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Dominika Jana
Dopasuj rozmiar czcionki

Zespół Placówek Wsparcia Dziennego „Tęcza” w Kluczach i w Ryczówku prowadzony jest, w drodze powierzenia przez Wójta Gminy Klucze realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Placówki Wsparcia Dziennego prowadzone w formie opiekuńczej zapewniają dziecku
w wieku 6-16 lat:

  • opiekę i wychowanie,
  • pomoc w nauce;
  • organizację czasu wolnego,
  • zabawę i zajęcia sportowe,
  • rozwój zainteresowań.

W ramach pracy Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego:

  • odbywają się zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze, wychowawczo-profilaktyczne,    ruchowo-muzyczne, plastyczne, sportowe, informatyczne, fotograficzne
  • wychowankowie biorą udział w imprezach środowiskowych w swoich miejscowościach, uroczystościach integracyjnych wszystkich placówek, spotkaniach integracyjnych wychowanków z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, uroczystych spotkaniach wychowanków z ich rodzicami, dziadkami oraz w rajdach turystyczno-krajoznawczych i wycieczkach, koloniach zimowych i letnich.

Dzięki swojej działalności Placówki Wsparcia Dziennego przyczyniają się do prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży, a także niwelują skutki wychowywania się w rodzinach zagrożonych lub dotkniętych dysfunkcjami. 

Placówka Wsparcia Dziennego w Kluczach - czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.45 - 15.45 (siedziba: szkoła podstawowa, sala nr.110)
Placówka Wsparcia Dziennego  w Ryczówku -czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.30 - 15.30 (siedziba: świetlica gminna)

Kierownikiem Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego „Tęcza” w Kluczach i w Ryczówku jest:
Kamila Przybylska 

Wychowawcami  w placówce w Kluczach są:
Sylwia Pałka i Anna Konieczniak

Wychowawcami w placówce w Ryczówku są:
Monika Synowska i Iga Szeląg

Telefon kontaktowy: 533 976 208

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.