Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Filipa Pauliny

INFOLINIA DLA SENIORÓW

Dopasuj rozmiar czcionki

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Wojewoda Małopolski, uruchomił specjalną infolinię dla seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się        w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.