Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Jagody Urbana

AKCJA ZIMA 2019- 2020

Dopasuj rozmiar czcionki

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach apeluje: „Nie bądź obojętny, reaguj!”

Mając na uwadze, zbliżający się okres zimowy szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, bezdomnych i niepełnosprawnych, prosimy bądź uważny na występowanie zagrożeń dla życia i zdrowia mieszkańców naszej Gminy.

Widząc osoby bezdomne poinformuj je, że na terenie Gminy Klucze funkcjonuje Schronisko „Dom Nadziei”, które oferuje całodobowe schronienie, wyżywienie, a także pomoc specjalistyczną. Schronisko funkcjonuje w Kluczach na ul. Bolesławskiej 23.

 

TELEFONY ALARMOWE:

Nr alarmowy 112

Komisariat Policji w Kluczach tel. 32 649 44 00

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach   tel. 32 642 84 67

Schronisko „Dom Nadziei” tel. 32 647 10 15

 

 

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.