Dziś są imieniny: Filipa Pauliny

Zaproszenie do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu

logo

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach zaprasza do składania ofert do przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Perspektywa na jutro-aktywizacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Klucze zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Rodzaj kursów:

1. Kurs gastronomiczny z uprawnieniami do eksploatacji urządzeń zużywających energię elektryczną wykorzystywaną w gastronomii dla 2 osób.
  2. Pracownik gospodarczy z uprawnieniami elektroenergetycznymi dla 5 osób.
  3. Prawo jazdy kat. B dla 1 osoby.
  4. Stylizacja paznokci dla 1 osoby.
  5. Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z kursem pierwszej pomocy dla 2 osób.

Termin przeprowadzenia kursów:

Od 01.04.2019 r. do 20.08.2019 r.

Miejsce i termin składania ofert:

Oferty należy złożyć do dnia 27.03.2019 do godz. 14.00 w jeden z wymienionych poniżej sposobów:

1. Na adres: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

32-310 KLUCZE, UL. ZAWIERCIAŃSKA 16

1. Faksem: nr faxu: 32/ 642 93 07

Do oferty należy dołączyć dokument (ewentualnie oświadczenie) potwierdzający uprawnienia do wykonania zleconego zadania.

W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania przesłanych ofert.

Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji szczegółowych warunków realizacji zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.

Złożone oferty nie stanowią oferty w myśl art.66 Kodeksu Cywilnego, jak również niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Zamawiający zastrzega, że przedstawiona w ofercie całkowita cena realizacji zamówienia stanowi informację publiczną w rozumieniu Ustawy o dostępie do informacji publicznej. W przypadku zastrzeżenia informacji przez wykonawcę jako tajemnicy przedsiębiorstwa lub tajemnicy przedsiębiorcy jego oferta podlega odrzuceniu.

Załączniki:

- Formularz

- Rozeznanie rynku - PDF

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.