Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Dominika Jana
Dopasuj rozmiar czcionki

 

„Niebieski Tydzień w Gminie Klucze” to kampania społeczna skierowana do osób doznających przemocy w rodzinie, osób stosujących przemoc w rodzinie oraz świadków przemocy.
W Punkcie Interwencji Kryzysowej w Kluczach który działa  w strukturach  Ośrodka Pomocy Społecznej  przy ulicy Zawierciańskiej 12 w Kluczach,  będą dyżurować specjaliści ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i udzielać porad mieszkańcom w godzinach podanych w harmonogramie.

Można też zadzwonić pod numer telefonu 32 642 84 67.

Jeśli jesteś ofiarą przemocy albo świadkiem stosowania przemocy „Nie bój się pomocy!”.

Czas trwania kampanii społecznej: od 11.06.2018 do 15.06.2018 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kluczach, ul. Zawierciańska 12, 32-310 Klucze.

 

ULOTKA INFORMACYJNA

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.