Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Dominika Jana
Dopasuj rozmiar czcionki

SENIORALNA SZKOŁA WOLONTARIATU

Projekt ma na celu kompleksowe przygotowanie osób starszych do aktywności społecznej w formie wolontariatu. W związku z tym dla takich osób zostały przygotowane szkolenia „Senioralna Szkoła Wolontariatu” oraz wizyta studyjna do Warszawy do placówek aktywnie współpracujących z wolontariuszami- seniorami. Senioralne Szkoła Wolontariatu (SSW) realizowana jest w ramach projektu „Senior w akcji – na wolontariat nigdy nie jest za późno”, który współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Regulamin Senioralnej Szkoły Wolontariatu wyświetl
Formularz zgłoszeniowy pobierz

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.