Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

SENIORALNA SZKOŁA WOLONTARIATU
15.09.2016

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza
osoby powyżej 60 roku życia mieszkające na terenie województwa małopolskiego
do BEZPŁATNEGO udziału w SENIORALNEJ SZKOLE WOLONTARIATU.

Celem  projektu jest kompleksowe przygotowanie starszych osób do aktywności społecznej w formie wolontariatu. W tym celu dla takich osób przygotowaliśmy szkolenia "Senioralna Szkoła Wolontariatu" oraz wizytę studyjną do Warszawy do placówek aktywnie współpracujących z wolontariuszami-seniorami.

Regulamin Senioralnej Szkoły Wolontariatu pobierz
Formularz zgłoszeniowy pobierz
Zaproszenie pobierz

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.