Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Alfreda Izydora
Dopasuj rozmiar czcionki

"ROZPOCZNIJ OD NOWA!" - PROJEKT DLA OSÓB DO 29 ROKU ŻYCIA Z TERENU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
19-07-2016

 

Aktualnie trwa nabór uczestników i uczestniczek do projektu „Rozpocznij od nowa! ­ projekt dla osób do 29 roku życia z terenu województwa małopolskiego” realizowanego przez Wielkopolską Grupę Prawniczą Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet I. Osoby młode na rynku pracy,
Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy,
Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.
 
Projekt „Rozpocznij od nowa!(...)” skierowany jest do 70 osób niepełnosprawnych w wieku 15-­29 lat, biernych zawodowo (niezarejestrowanych w PUP), którzy nie uczestniczą w kształceniu oraz szkolnictwie (tzw. młodzież NEET), zamieszkujących województwo małopolskie. Głównym celem Projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia przez wymienioną grupę docelową poprzez skorzystanie z szerokiej oferty wsparcia.
 
W ramach realizacji projektu Uczestnikom zostanie udzielone następujące wsparcie:
 
a) doradztwo zawodowe wraz z przygotowaniem Indywidualnego Planu Działania;
 
b) warsztaty motywacji do zmian w formie grupowych spotkań z psychologiem;
 
c) szkolenia zawodowe i bony szkoleniowe ­
uczestnicy mogą skorzystać z pełnej oferty rynkowej szkoleń (uczestnicy otrzymają stypendium szkoleniowe i zwrot kosztów dojazdu). Szkolenia zostaną dobrane indywidualnie na podstawie IPD po uwzględnieniu zapotrzebowania na regionalnym rynku pracy oraz zgodnie z ich możliwościami wynikającymi z posiadanego orzeczenia o niepełnosprawności;
 
d) 3 ­miesięczne staże zawodowe;
 
e) 6 ­miesięczne bony stażowe;
 
f) pośrednictwo pracy;
 
g) bony na zasiedlenie.
 
Projekt gwarantuje uczestnikom zestawy materiałów szkoleniowych, zwrot kosztów dojazdu,
 
stypendium szkoleniowe oraz stypendium stażowe.
 
Szczegółowe informacje dostępne są:
 
- w Biurze Projektu w Krakowie ul. Szlak 65 lokal 215, 31­153 Kraków
 
- na stronie internetowej – www.rozpocznijodnowa.wgpr.pl
 
- telefon 510 278 067
 
- e-mail ­ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

 

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.